Politics

ВСУ освобождают не только наши территории, но и головы мировых лидеров


Происходящее сейчас изменяет весь мир.

Видео дня

Нет, я здесь не впал в эйфорию и вообще далёк от всех чувств, кроме ярости за то, что я не со своим подразделением в Харьковской области. Я серьезно и я аргументирую.

Специально полез почитать зарубежные, в первую очередь американские СМИ, посмотреть мнения экспертов, что они пишут и говорят о нашем наступлении и падении российского фронта в Харьковской области. Они, конечно, в шоке – это понятно, но этот шок прорастает у них дальновидными выводами. Прямо сейчас.

Далее текст на языке оригинала.

Десятиріччями, поколіннями, з часів початку Холодної війни західні політики йшли на поступки Москві, тому що боялися її армії. Та армія змінювалась, деградувала, але страх перед нею залишався, ставав чимось звичним. Міф про сильну російську армію перестав бути міфом, він став аксіомою. Аксіомою страху. Рефлексом. І всі ці поступки західних політиків, наприклад, під час вторгнення російських військ у Грузію – це поступки саме цьому страху.

А тепер цей страх вмирає.

З кожною світлиною кинутої техніки. З кожним звільненим селом. З кожним російським полоненим офіцером.

Цей страх почав вмирати у лютому. Ми смертельно поранили цей страх, продемонструвавши світу, що від російських військ можна відбиватися. А тепер ми знищили цей страх, бо показали, що на російські війська можна наступати і вони бігтимуть, як побиті пси.

Саме тому я впевнено кажу, що наш контрнаступ змінює світ. Уявіть собі західного політика, у якого просто зараз в голові такі думки:

“…І ми йшли їм на поступки, бо нам погрожувало ось це? Ось ці бомжі, які біжать з усіх ніг, кидаючи підлеглих на призволяще? Ми прогиналися під них, бо вони погрожували нам ось цим цирком калік? Тобто, якби ми не поступилися їм у перемовинах тоді, у Сирії, то все, що нам би загрожувало – це поставки їхньої техніки разом з полоненими? А де б ми ще могли не поступитися? По Африці? По Грузії? По Балканах? І на скільки років раніше можна було б завершити Холодну війну, якби ми бачили і розуміли їхню реальну силу раніше?..”

Сьогодні ЗСУ не тільки звільняють наші території. Вони звільняють голови світових лідерів від страхів та міфів. Тепер Росії нема чим погрожувати, окрім ядерної зброї, а з такими аргументами довго за столом перемовин не посидиш. Тому Росія вже скоро втратить весь вплив у світі. Країна-вигнанець, країна-босота, країна-ніщо. Бийте її, женіть її, насміхайтесь над нею.

І це зробили ми з вами. ЗСУ, НГУ, прикордонники, волонтери, донатори, всі разом. Всі громадяни. Ми зробили неможливе.

У черговий раз.

Допомагайте ЗСУ. Вірте у ЗСУ. Ставайте до лав ЗСУ.

Будьте частиною неймовірних історій.

ВСУ освобождают не только наши территории, но и головы мировых лидеров
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке…Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.